home      kontakt      vyhledat      english      terno.org      terno-shop.cz      terno-shop.sk
Terno colour, color, barvy z Vysočiny, království barev hlavní stránka diskuzního fóra o barvách z Vysočiny a barvách Terno colour, color inspirativní galerie návody od tvůrců diskuzní fórum o barvách z Vysočiny a barvách Terno colour, color výrobce barev, Terno colour
DO KATEGORIE Barvy pro umělce PATŘÍ:
Akrylátová barva pro umělce

Přidat nový příspěvek do diskuze:
Vaše jméno:
Text:
Výrobce barev   reagovat
Dobrý den, obávám se, že do olejniček naše běžné barvy (hobby laky) nebudou vhodné. Viskozita rozhodně není jako kontura. Světlé barvy kryjí středně, neónové jsou pěkně zářivé, ale kryjí nejméně. Pokud byste potřebovala přímo konturu pak Vám můžeme při větších odběrech nabídnout rovnou kontury. Na sololit lze barvy natírat, ale je třeba to vyzkoušet přemem na malém vzorku, některé sololity mají antistatickou úpravu a pak může být přilnvost horší. Neděje se to ale často. Případně Vám zašleme vzorek. Kontaktujte se s námi na mailu lesonice@ternocolour.cz a rádi Vám vyhovíme.

 
 
Marcela   reagovat
Dobrý den, maluji na sololitové desky akrylovou barvou Pébeo. Zvažuji výměnu. Mohu se zeptat na konzistenci barvy terno colour? Je dostatečně hustá, abych ji mohla používat i jako konturu? Barvu vkládám do plastových olejniček a pak s ní maluji kontury. rovněž by mne zajímala krycí schopnost světlých barev. Děkuji.

 
 
Jirsa   reagovat
Dobrý večer, prosím o zaslání informací o akrylátově barvě pro umělce.Zajímá mě cena ,obsah balení. Lze ji ředit vodou, případně s ní natírat dřevěné hračky? Děkuji.

 
výrobce   reagovat
Dobrý den,barva pro umělce je akrylátová tempera s větším obsahem pigmentu a není vhodná na hračky. Na hračky jsou vhodné univerzální akrylátové barvy, lazurovací barvy nebo tekryl.
 
 
vypsáno 1 - 3 z hlavních diskuzních příspěvků | 3   © 2007 TERNO COLOUR