home      kontakt      vyhledat      english      terno.org      terno-shop.cz      terno-shop.sk
Terno colour, color, barvy z Vysočiny, království barev hlavní stránka diskuzního fóra o barvách z Vysočiny a barvách Terno colour, color inspirativní galerie návody od tvůrců diskuzní fórum o barvách z Vysočiny a barvách Terno colour, color výrobce barev, Terno colour
DO KATEGORIE Potřeby pro kreativní činnost PATŘÍ:
Zbytková kůže, Volně sypané glitry, Fólie pod slupovací barvy, Předlohy a fólie pro slupovací barvy

Přidat nový příspěvek do diskuze:
Vaše jméno:
Text:
Radka Bartesová   reagovat
Chtěla jsem se zeptat pracuji v nechtovém salónu a chtěla jsem se zeptat jestli prodáváte volně sypané glitry i ve větším balení? Dají se odstíny někde vidět? Vím, že se glitry špatně fotí ale byla bych ráda.

 
Výrobce   reagovat
Dobrý den, volně sypané glitry prodáváme i ve větším balení. Odstíny na naše www.stránky i e-shop v nejbližší době doplníme.
 
 
Vilma Matušková   reagovat
Dobrý večer, našla jsem si na internetu, že prodáváte volně sypané glitry, nějak tam nejsou uvedeny odstíny a tvary. Můžete mi dát vědět?

 
Výrobce   reagovat
Dobrý den, máme širokou škálu glitrů. V nejbližším termínu dáme vše na internet.
 
 
Kelner   reagovat
Dobry den,chtel bych si u vas objednat zbytkovou kuzi, kterou jsem nasel v eshopu, chtel jsem se zeptat, jake rozmery odrezku (zhruba) jsou? Dalsi dotaz - co se tyce vypalovaci neprusvitne barvy na porcelan , je dostatecne husta na to, aby se dalo kreslit i na svislou plochu, nebo je zapotrebi mit i konturu?

 
Výrobce   reagovat
Dobrý den, kousky jsou nestejnoměrné, jsou to odřezky z výroby (jsou tam i větší kousky a i více barev). Kontury jsou dostatečně husté, aby nestékaly po svislých plochách.
 
 
marien   reagovat
prosím prosím,tohleto přesně sháním dejte mi info telef.používám to na nehty www.marien.over.cz 604245566

 
 
marien   reagovat
chtěla bych si to koupit a nevím jak se dostat na e shop,používám to ráda do nehtů je to kvalita www.marien.over.cz

 
Výrobce   reagovat
Glitry jsou na adrese: http://www.terno-shop.cz/terno_shop-potreby_pro_kreativni_cinnost-volne_sypane_glitry-id308.html ; Nebo sady: http://www.terno-shop.cz/terno_shop-sady_barev-glitry-id325.html.
 
 
vypsáno 1 - 5 z hlavních diskuzních příspěvků | 5   © 2007 TERNO COLOUR