home      kontakt      vyhledat      english      terno.org      terno-shop.cz      terno-shop.sk
Terno colour, color, barvy z Vysočiny, království barev hlavní stránka diskuzního fóra o barvách z Vysočiny a barvách Terno colour, color inspirativní galerie návody od tvůrců diskuzní fórum o barvách z Vysočiny a barvách Terno colour, color výrobce barev, Terno colour
NA ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

SPECIÁLNÍ AKCI A TO 12% SLEVU !!!!!!!


Máme pro Vás nabídku barev a potřeb pro kreativní činnost Terno Colour, jakožto výrobci ekologických, zdravotně nezávadných, značkových a vysoce kvalitních barev za příznivé ceny, atestovaných mezinárodními evropskými normami, vhodných pro děti od 3 let, s již téměř 20ti letou tradicí.

Náš sortiment je opravdu široký, nabízíme akrylátové barvy lesklé i matné, temperové barvy, barvy na textil, kůži, sklo, lepidla na různé materiály atd.


Barvy můžete vybrat v našem e-shopu www.terno-shop.cz za běžné ceny. Po připsání hesla "BARVY DO ŠKOL - 12 % sleva" do poznámek Vám zašleme barvy s 12% slevou. Před expedováním objednávky Vám zavčas zašleme kontrolní e-mail s vypočtenou slevou. (Prvotní počítačové potvzení objednávky Vám dojde v internetových cenách, ovšem samozřejmě s poznámkou o Vaší slevě.)


AKCE PRODLOUŽENA DO 26. ZÁŘÍ 2011 !!!
Celý sortiment, rozsáhlejší  informace o naší firmě a zboží včetně inspirativní galerie najdete také na těchto internetových stránkách www.ternocolour.cz .Přejeme, aby Vám barvy TERNO COLOUR přinesly hodně radosti!

Obchodní oddělení Lesonice 5, 675 44 Lesonice tel.: 561 010 132, 568 446 48


Ke stažení:

Vzorkovnice barev TERNO COLOUR

Leták Batika za studena

Minikatalog TERNO COLOUR pro školy
© 2007 TERNO COLOUR